I. Lovasok.hu Lovas Akadémia, Tanita Díjlovas Tesztverseny



A1A jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.06-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.12 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Lőrincz AnikóCordelia -   
Kovács PetraTurfhorst Nevermind -   
Tamási JuditCseresznye -   
Szeivolt Hanna TitanillaMysterious Golden Bink -   
Vachter FruzsinaBanana Jet -   
Németh LauraWasabi -   
Takàcs SzonjaVili -   
Koltai-Schwenk NoaJiske -   
Kovács Klaudia LiliFurioso XLVII-78 Csini -   
Argyelán RoxánaLandgold -   
Tóth NelliTouch Down C -   
Blum ElisaBon Jovi -   
Tóth Sára EszterTinka's Girl -   
Tamási JuditCseresznye -   
Funk FanniGyémánt (Muki) -   
Bubik SaroltaKaffe Latte -   
Falusi EszterKeve -   
Koltai-Schwenk Noa Jiske -   
Izsák PetraSzikrázó Manó -   
Farkas CsabaFáklya -   
Gaál LauraBársony -   
Farkas CsabaAlin -   
Gaál LauraKadét LT. -   
Gulyás KrisztinaBársony -   
Martinez BernadettCassi -   


L2Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.06-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.12 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Poisson Aimee IsabellaCompagnon’s Humprey -   
Dr. Sarkadiné Dr. Gáll AndreaAkcento -   


LSZ1A jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.06-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.12 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Babinyecz Lilla KaticaLaredo -   
Blum ElisaBon Jovi -   
Roszik Rita SáraAfricano CVIII -   
Kutos PetraWeltfürst 27 -   
Farkas-Bakó LiliPluto Perla -   


FEI Gyermek CsapatA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.06-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.12 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Perlaki LillaCaptain Andrew SC -   
Solymosi SáraAsshagay-c -   
Malaczkov DóraMystery Dancer (E. Marieke) -   


FEI póni csapat/FEI Pony Team Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.06-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.12 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Bors Mónika Szélvihar -   
Bors MónikaOverdose -   
Major Kíra MálnaDavida -   
Dallos Anna Sinbad -   
Nagy Rita LauraDano's Miracle KS -   


FEI Junior Csapat/ FEI Junior Team Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.06-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.12 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Vas MajaLinda -   
Benàk InezMojito -   
Horváth MercédeszFolti -   
Rajnai Emerencia Shades of Gray -   
Lázár ZsófiaBalerina Royal -   


FEI fiatal lovas csapatA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.06-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.12 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Domján MartinLeonardo -   
Nagy PankaGuilty -   
Rapi Kitti Krisztina Dancing Queen BC -