III. Lovasok.hu Díjlovas Versenyfelkészítő program
„Egy iskolaló vagyok” mozgalom támogatására



A kűrA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Lévai KrisztinaVerőcei Mécses Horváth József Cinkotai Lovasudvar   
Takàcs SzonjaVili Iliàs Judit Tamsweg Ausztria   
KiraDavida Pachl Péter Pilisjászfalú    
Solymosi SáraAsshagay-C Pachl Péter Debreceni Lovasakadémia   
Kovács Klaudia Furioso XLVII-78 csini Domján Martin Sóskúti Lovas és élménypark   
Blum ElisaBon Jovi Prutkay Zoltán Kajászó    


A5Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Lévai KrisztinaVerőcei Mécses Horváth József Cinkotai Lovasudvar   
Tóth Sára EszterTinka's girl Kezes Gabriella Hódmezővásárhely    
Sziráczki Tibor JózsefHellasz Budapest Mosonyi utca 5-7   
Divják PetraKevin M Budapest, Mosonyi u.5-7.   
Hegedüs IldikóLorenzo M Budapest, Mosonyi u. 5-7..   
Divják Petra AndreaMezőhegyes Nonius-8 Zalán Budapest Mosonyi utca 5-7   
Hegedüs IdlikóMezőhegyes Nonius-10 Vihar Budapest, Mosonyi u. 5-7.   
Sólák KatalinAstor Horváth József Cinkotai lovarda Budapest 16. ker   
Szentkuti AnnaDormello Horváth József Cinkotai Lovasudvar   
Mezőfi BeátaAmigo Horváth József Cinkotai Lovasudvar   
Nemes KittiWisconsin Bárka Lovarda   
Papp Nóra Lóci Fót, Furfang Lovasudvar   
Szabó TímeaComtesse van de Beekerheide Pachl Péter Unikornis Lovarda, Pilisjászfalu   
Szeivolt Hanna TitanillaMysterious Golden Bink Poppy Pachl Péter Unikornis   
Takàcs SzonjaVili Iliàs Judit Tansweg Ausztria   
Zolnyan DorinaLove Csilló Rita Csilló Lovas Egyesület    
Szaller HannaStar-King Csilló Rita Csilló Lovas Egyesület    
Falusi EszterKeve Horváth József Szelesvágta LSE   
Baktay Alina LucaRezgő Bárdos Brigitta Budapest   
Horváth BarbaraSzerencsi Horváth József Cinkotai Lovasudvar   


D0A jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Bodor Kinga FlóraDajka Husz Alexandra és Kiss Zoltán Kiskunhalas Zsanai Lovas Sportklub   
Horváth DalmaCoccolino Husz Alexandra Kiskunhalas, Zsanai Lovas Sport Klub   
Kerekes LillaTornádó Falusi Eszter Szigetmonostor,Szelesvágta egyesület   
Básti Mária AnnaKacor Falusi Eszter Szigetmonostor, Szelesvágta Egyesület   
Kovács Nóracoccolino Husz Alexandra Kiskunhalas   
Kovács NóraTwister/Turmix Husz Alexandra Kiskunhalas   
Kocsi HannaSzellő Husz Alexandra Zsanai Lovas Sport Klub   
Morvai Dorka LillaSonador Bukovics Henrietta Sóskút   
Horváth DalmaVihar Husz Alexandra Kiskunhalas, Zsanai Lovas Sport Klub   
Horváth FerencTwister/Turmix Husz Alexandra Kiskunhalas, Zsanai Lovas Sport Klub   
Gerencsér LillaFanni Bárdos Brigitta Budapest   
Hurubás AnnaLegenda Bárdos Brigitta Favorit lovarda   
Szeivolt SzonjaCorfu Pachl Péter unikornis   
Kovács PetraTurfhorst Nevermind Nárcisz Pachl Peter Unikornis Lovarda   
Tomcsányi BoglárkaCsaillag Falusi Eszter Szelesvágta Egyesület   


FEI Fiatal Lovas Zenés KűrA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


FEI Gyermek CsapatA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Malaczkov DóraMystery Dancer Pachl Péter Unikornis Lovarda   
Korponai KlaudiaBüszke Nincs Kenderesi Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Kenderes   
Konrádi KíraJump of King P.H. Jankó Eszter Bellandor   


FEI Junior Csapat/ FEI Junior Team Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Rajnai EmerenciaShades of Gray Pachl Péter Unikornis Lovarda   
Strbka AnnaSharon Pachl Péter Unikornis Lovarda   


FEI Szent György díjA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Benàk InezMojito Jankó Eszter Bellandor   


L4Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Korponai KlaudiaBüszke Nincs edzőm Kenderesi Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközép Iskola és Kollégium, Kenderes   
Perlaki LillaKapitány Andrew SC Pachl Péter Pilisjászfalú   


LM5A jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Dr.Sarkadiné Dr. Gáll AndreaAkcento Kezes Gabriella Hódmezővásárhely   
Dr.Sarkadiné Dr. Gáll AndreaAkcento Kezes Gabriella Hódmezővásárhely   
Dallos Anna Sinbad Pachl Péter Unikornis Lovarda    
Lassu FerdinándLagroland's Ziggy Simon Szilvia Kajászó   
Plutzer Zita Haverstein's Olympic Pachl Péter Örkényi Furioso Sportlovarda   
Major Kíra MálnaDavida Pachl Péter Pilisjászfalú   


LSZ3Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Dr.Sarkadiné Dr. Gáll AndreaAkcento Kezes Gabriella Hódmezővásárhely   
Malaczkov FanniLeonardo Pachl Péter Pilisjászfalu unikornis lovarda    


M KűrA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.26-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.06 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Losonczy Anikó

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Lázár ZsófiaBalerina Royal Dallos Zófia Lázár Lovaspark    
Kutos PetraWeltfürst27 Jankó Eszter Bellandor Páty