IV. Lovasok.hu Díjlovas Versenyfelkészítő program



A4Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Rebeka ReaBV Remény Kemény Zsuzsanna Biofarm Lovarda Kajászó    
Hartmann AnettShakespeare Kemény Zsuzsanna Kajászó, Biofarm lovarda   
Koltai-Schwenk NoaJiske Szeredy Patrícia Pusztazámor Konstantin Lovasbirtok   
Hári AnnaLavinia Szűcs Krisztina Pilisvörösvár   
Szabó TímeaComtesse van de Beekerheide Pachl Péter Unikornis Lovarda, Pilisjászfalu   
Martinez BernadettCassi Héder Tünde Tündérkert LSE   
Divják PetraMezőhegyes Nonius-8 Zalán Mosonyi u. 5-7   
Hegedüs IldikóLorenzo M Budapest, Mosonyi u. 5-7..   
Hegedüs IldikóMezőhegyes Nonius-10 Vihar Budapest, Mosonyi u. 5-7..   
Ignácz RékaMezőhegyes Nonius-11 Tarján Budapest, Mosonyi u. 5-7..   
Sziráczki TiborHellasz Budapest, Mosonyi u. 5-7..   
Szeivolt Hanna TitanillaMysterious Golden Bink Pachl Péter Pilisjászfalu   


L5Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Rávai ZsuzsannaNomád Nagy Eszter Konstantin Lovasbirtok Pusztazámor   
Dr Sarkadiné Dr Gáll AndreaAkcento Kezes Gabriella Hódmezővásárhely   
Divják PetraKevin M Budapest, Mosonyi u. 5-7.   


LSZ4Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Dr Sarkadiné Dr Gáll AndreaAkcento Kezes Gabriella Hódmezővásárhely   


Futószár 1Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Hatvani Zoé Holly Hatvaniné Novák Szilvia Ráksi    
Szombat RékaTwister/Turmix Husz Alexandra Kiskunhalas Zsanai Lovas Sport Klub   


Futószár 2Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


Előkezdő 3(D0)Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Zahradnyik EmmaBella Korb Zsófia Kaposvár   
Kovács NoémiTurnfhorst Nevermind Nárcisz Pachl Péter Unikornis Pilisjászfalu    
Gozdán Lili AnnaSzerény Husz Alexandra Kiskunhalas Zsanai Lovas Sport Klub   
Vuits ZsófiCOCCOLINO HUSZ ALEXANDRA 6400 Kiskunhalas Zsanai Lovas Sport Klub   
Szamosi ViolaGyémánt Szűcs Krisztina Pilisvörösvár   
Kónya JúliaBonni Menyhárt Idikó Frank Lovarda - Ördöglovas SE   
Pátzay AnnaNyárfa Benedek Rita Gyúró -Máriás tanya   
Kerekes LillaTornádó Falusi Eszter Szigetmonostor   
Gőbel Rebeka Tornádó Korb Zsófia Kaposvár   
Vágréti Zóra Ari Marosi Nikolett Furfang lovasudvar    
Tóth-Katona ZilleGuszti Drávucz Bea Tündérkert LSE   
Básti Mária AnnaKacor Falusi Eszter Szigetmonostor   
Szeivolt SzonjaCorfu Pachl Péter Pilisjászfalu   


Kezdő Gyerek 1 (C1)Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Berecz Kíra Lüszi Héder Tünde Sződliget    
Berecz Fanni Cassi Héder Tünde Sződliget    
Kocsi HannaCitadelle/Hafi Husz Alexandra Kiskunhakas Zsanai Lovas Sport Klub   
Szombat LiliCoccolino Husz Alexandra Kiskunhalas Zsanai Lovas Sport Klub   
Szabó JúliaKaffé Latte Szűcs Krisztina Pilisvörösvár   
Szvetnik HannaVihar Husz Alexandra Zsani Lovas Sport Klub   
Horváth DalmaCoccolino Husz Alexandra Kiskunhalas, Zsanai Lovas Sport Klub   
Horváth DalmaVihar Husz Alexandra Kiskunhalas, Zsanai Lovas Sport Klub   
Miskei LénaSzerény Husz Alexandra Kiskunhalas, Zsanai Lovas Sport Klub   
Kónya JúliaNeapolitano XXV-24 Menyhárt Idikó Frank Lovarda - Ördöglovas SE   
Tóth NelliCorlensky Korb Zsófia Kaposvár   
Kovács NóraTwister/Turmix Husz Alexandra Kiskunhalas   
Martinez BarbaraGuszti Drávucz Bea Tündérkert LSE   
Tóth-Katona ZilleGuszti Drávucz Bea Tündérkert LSE   
Kovács NóraTwister/Turmix Husz Alexandra Kiskunhalas Zsanai Lovas Sport Klub   


A kűr/ A FreestyleProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


FEI Gyerek csapat/ FEI Children Team TestProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Dallos Anna Nova Pachl Péter Unikornis Lovarda    


FEI Póni egyéni/ FEI Pony IndividualProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Perlaki LillaCaptain Andrew SC Pachl Péter Pilisjászfalu   
Malaczkov DóraMystery Dancer Pachl Péter Unikornis Lovarda   
Dallos Anna Sinbad Pachl Péter Unikornis Lovarda    
Major Kíra MálnaDavida Pachl Péter Pilisjászfalú   
Nagy Rita LauraDano's Miracle KS Pachl Péter Pilisjászfalu   
Major Kíra Davida Pachl Péter Pilisjászfalú   


FEI Póni Kűr/FEI Pony FreestyleProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


FEI Junior egyéni / FEI Junior Individual TestProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Rajnai EmerenciaShades of Gray Pachl Péter Unikornis Lovarda   
Prlic Petra361 Maestoso Toplica Nagy Géza Djakovói ménes, Horvátország   
Maja Kunstic368 Maestoso Trofetta Coric Katarina Djakovo, Horvátország   
Strbka AnnaSharon Pachl Péter Unikornis Lovarda   
Balázs RamónaFlorenco A.S Pachl Péter Pilisjászfalu   
Malaczkov Fanni Leonardo Pachl Péter Pilisjászfalu Unikornis Lovarda   


FEI Junior kűr /FEI Junior FreestyleProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


FEI Fiatal Lovas egyéni / FEI Young Riders Individual TestProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Kutos PetraWeltfürst27 Jankó Eszter Bellandor Páty   
Nagy Panka ZinaKilty Pachl Péter Pilisjászfalú   
Nagy Panka ZinaKilty Pachl Péter Pilisjászfalú   


FEI Fiatal Lovas kűr/ FEI Young Riders FreestyleProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


Fiatal Díjló A3/ A3 Young Horses TestProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Balázs DóraFurioso XLV-77 Nektár Kezes Gabriella Szeged   
Berecz KíraLüszi Héder Tünde Sződliget   
Papp NóraLóci Fót, Furfang Lovasudvar   


FEI Fiatal díjló 5 éves minősítő/ FEI Preliminary Test 5 years old horsesProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Técsy-Papp GabriellaBarrosa Noir Pachl Péter Nyírtass Técsy Sporthorses lovarda   
Konrádi KiraJump of King P.H. Jankó Eszter Bellandor   


E8Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.05.08-tól | Videók leadási határideje: 2020.05.21 12:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Johan Rockx

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Rebeka ReaBV Remény Kemény Zsuzsanna Biofarm lovarda Kajászó    
Hartmann SzilviaGood Will Kemény Zsuzsanna Kajászó, Biofarm lovarda   
Gergely MíraNina Héder Tünde Budapest   
Funk FanniCsillag Szűcs Krisztina Pilisvörösvár   
Martinez BernadettLexus Héder Tünde Tündérkert LSE   
Baktay Alina LucaRezgő Bárdos Brigitta Budapest