IX. (Díjlovas) versenyfelkészítő program - Lovasok.hu Akadémia



A5Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Takàcs SzonjaVili Iliàs Judit Tamsweg   
Barnák DóraBalerina R Géczi Orsolya, Obermayer Ferenc Csobánkai lovarda   


E8Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Henézi DiánaAlpur Magasházy János Győrszemere   
Andrékó SáraKis Pompás Orosháza   
Andrékó AnnaNORTH STAR-132 Nádor Orosháza   
Barna BoglárkaFukar Géczi Orsolya Klaudia, Obermayer Ferenc Csobánkai lovarda   
Harmat Lujza Szöszi (e. Vivien) Benedek Rita Bodmér, Tücsök Lovasudvar    


FEI Gyermek egyéni feladatProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Nemes KittiWisconsin Németh Erika Németh Lovarda   


FEI Junior Csapat/ FEI Junior Team Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


L4Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


LSZ3Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


Póni Klub Előkezdő 1Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


Póni Klub Futószár 1.Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


Póni Klub Futószár 2.Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   


Póni Klub Kezdő Gyerek1Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.09.14-tól | Videók leadási határideje: 2020.10.01 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Sénik JázminUma Németh Erika Pázmánd