Online "versenyfelkészítő" program



D1A jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.18-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.22 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba, Prutkay Zoltán

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Szaller HannaStar-King Csilló Rita Csilló Lovas Egyesület   
Gerencsér LillaFanni Bárdos Brigitta Sziriusz SE   
Zahradnyik Emma Bella Korb Zsófi Kaposvár    
Szeivolt SzonjaCorfu Pachl Péter Unikornis   
Tomcsányi BoglárkaCsillag Falusi Eszter Szelesvágta Egyesület Szigetmonostor   
Szamosi Viola GerdaGyémánt Szűcs Krisztina -   
Kovács PetraTurfhorst Nevermind Nárcisz Pachl Péter Unikornis Lovarda   
Rácz SáraKorax Széplak Mágus Debreceni Lovasakadémia   
Szabó Petra- -   


E8Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.18-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.22 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba, Prutkay Zoltán

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Komjáthy Lili AnnaElemér Csilló Rita Csilló Lovas Egyesület   
Zolnyan DorinaLove Csilló Rita Csilló Lovas Egyesület   
Csernai LiliQuattro Csilló Rita Csilló Lovas Egyesület   
Németh OrsolyaRezgő Bárdos Brigitta Favorit lovarda   
Fekete Márton Mítosz Bárdos Brigitta Favorit Lovarda   
Tóth Sára EszterTinka's Girl Kezes Gabriella Hódmezővásárhely   
Tari KamillaHerkules Bárdos Brigitta Szíriusz SE   
Vachter FruzsinaBanana Jet .   
Szeivolt HannaMysterious Golden Bink Pachl Péter Unikornis Pilisjászfalu    
Szabó TímeaComtesse van de Pachl Péter Unikornis Lovarda, Pilisjászfalu   
Tóth NelliTouch Down C Korb Zsófia Kaposvár, Alma Lovas Egyesület   
Takàcs SzonjaVili Iliàs Judit Tamsweg Ausztria   
Werbőczy Júlia Daddy Cool Pátkai János Orfű, Bános Lovas tanya    
Solymosi SáraKorax Széplak Mágus Pachl Péter Debrecen   
Túri NoémiGrafit Domján Martin Sóskúti Lovas és Élménypark   
Tomcsányi BoglárkaCsillag Falusi Eszter Szelesvágta Egyesület Szigetmonostor   
Funk FanniCsillag Szűcs Kriszta -   


L3Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.18-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.22 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba, Prutkay Zoltán

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Korponai KlaudiaBüszke Nincs, 18 éves elmúltam Kenderesi Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközép iskola és Kollégium   
Szabó ErikaAvanti No Name Lovarda   
Konrádi Kíra KingaJump of King P.H. Jankó Eszter Bellandor   
Plutzer ZitaHaverstein's Olympic Pachl Péter Örkényi Furioso Sportlovarda   
Dr. Sarkadiné Dr. Váll AndreaAkcento Kezes Gabriella Hódmezővásárhely   
Técsy-Papp GabriellaBarrosa Noir Técsy Sporthorses SE Nyírtass   
Solymosi SáraAsshagay-c Pachl Péter Debrecen   
Malaczkov DóraMystery Dancer Pachl Péter Unikornis Lovarda   


LSZ2Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.18-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.22 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba, Prutkay Zoltán

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Dr. Sarkadiné Dr. Váll AndreaAkcento Kezes Gabriella Hódmezővásárhely   
Gertrúd UdvarosWinsor Soumy Verdeyen Stal de Kluis    


FEI Junior egyéni feladatA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.18-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.22 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba, Prutkay Zoltán

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Balázs RamónaFlorenco Pachl Péter Unikornis Lovarda   
Plutzer ZsófiaClaudius Pachl Péter Örkényi Furioso Sportlovarda   
Szeredy PatriciaSaint Amour "F" Pusztazámor, Konstantin Hidroterápiás Központ   
Kutos PetraWeltfürst Jankó Eszter -   
Rajnai Emerencia Shades of Gray Pachl Péter Unikornis lovarda    
Kutos PetraWeltfürst Jankó Eszter -   


FEI Fiatal lovas egyéni feladatA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.18-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.22 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba, Prutkay Zoltán

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Benák InezMojito Jankó Eszter Páty, Bellandor   


FEI Póni egyéni feladatA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.18-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.22 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba, Prutkay Zoltán

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Major Kíra MálnaDavida Pachl Péter Unicornis lovarda   
Nagy Rita LauraDano's Miracle KS Pachl Péter Unikornis lovarda   


FEI Gyermek egyéni feladatProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2020.04.18-tól | Videók leadási határideje: 2020.04.22 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Vigh Marianna, Ilyés Csaba, Prutkay Zoltán

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye   
Perlaki LillaCaptain Andrew SC Pachl Péter Unikornis lovarda   
Técsy-Papp GabriellaBarrosa Noir Técsy Sporthorses SE Nyírtass   
TesztTeszt Teszt