XIV. (Díjlovas) versenyfelkészítő program - Lovasok.hu Akadémia



A5Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Balázs DóraFurioso XLV-77 Nektár Kezes Gabriella Algyő   
Martinez BernadettSiglavy Capriola Alekosz Héder Tünde Tündérkert LSE   


Díjlovas ProgramokProgram leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Megyeri Lili KataDante Menyhárt Ildikó Érd, Ördöglovas S.E.   


E8Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Martinez BernadettLüszi Héder Tünde Tündérkert LSE   
Morvai Dorka LillaSonador Bukovics Henrietta Sóskút   
Pércsi AlexaLaguna Bukovics Henrietta Sóskút    


Futószár 1Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Hajszák-Tanárki László IstvánDante Menyhárt Ildikó Frank lovarda - Ördöglovas SE   
Hajszák-Tanárki Karolina ÉvaBonni Menyhárt Ildikó Frank lovarda - Ördöglovas SE   
Vigh BorbálaDante Menyhárt Ildikó Frank lovarda - Ördöglovas SE   
Szenvedi JúliaBonni Menyhárt Ildikó Frank lovarda - Ördöglovas SE   
Tisza Virág Milton Szabó Bettina Sóskút    
Auer AnnaGucci Menyhárt Ildikó Frank lovarda - Ördöglovas SE   
Kis Kimberli KiaraAmetyst Héder Tünde Tündérkert Lovarda SE   


Futószár 2Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Hegedűs Dorina Apacs Szabó Bettina Sóskút    
Kárpáthy Fanni Száva1234 Lucky Husz Alexandra Kiskunhalas   
Kis Kimberli KiaraAmetyst Héder Tünde Tündérkert Lovarda SE   
Vancsura Ilona1234 Lucky Husz Alexandra Kiskunhalas   


L4Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Rednágelné Simon DiánaDaikini Kerekes Ágnes Sukorói Lovasközpont   
Balázs DóraFurioso XLV-77 Nektár Kezes Gabriella Algyő   
Falusi EszterKeve Horváth József Szelesvágta LSE   


LSZ6Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   


M9Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Dr. Gáll AndreaAkcento Kezes Gabriella, Dallos Zsófia Hódmezővásárhely   


Póni KlubA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   


Póni Klub Előkezdő 2Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Lengyel JankaTwister/Turmix Husz Alexandra Kiskunhalas   
Gillich BoriTwister/Turmix Husz Alexandra Kiskunhalas   
Puppánné Bóna FlóraHysop Dr. Bogár Orsolya Tordas   
Mózes FanniForintos Hajnal Benedek Rita Bodmér   
Pátzay AnnaNyárfa Benedek Rita Vértesboglár   
Pátzay GabriellaMaya Benedek Rita Vértesboglár   
Szabó Netti Széplak Dallam Szabó Bettina Sóskút    
Hatvani Lilla Ametyst Néczin Mariann Tündérkert Lovarda SE   
Bánfalvi DorkaSzikra Falusi Eszter Szelesvágta LSE   
Megyeri Lili KataDante Menyhárt Ildikó Érd, Ördöglovas S.E.   
Básti Mária AnnaKacér Falusi Eszter Szelesvágta Egyesület   
Forgács DinaRévlap Laosz Menyhárt Ildikó Frank lovarda   
Farkas LorinaWiro-Dzserix Papp Nóra Fót   
Kapotsfy SzilviaCsillag Papp Nóra Fót   
Kapotsfy TímeaAri Papp Nóra Fót   
Harmat Lujza Szamos Benedek Rita Bodmér    


Póni Klub Kezdő Gyerek1Program leírásA jelentkezés lezárult!

Versenyfelkészítő program jelentkezés: 2021.03.08-tól | Videók leadási határideje: 2021.03.31 20:00 | Szakág: Díjlovaglás
Szakértő értékelők: Felkérés alatt..

Jelentkezési lista

Lovas neveLó neve Edző neve Lótartás helye / Egyesület neve   
Biczó Sára Sarolta T. Toto Hatvaniné Novák Szilvia Ráksi   
Tomcsányi BoglárkaBarbi Falusi Eszter Szelesvágta Egyesület   
Pátzay AnnaNyárfa Benedek Rita Vértesboglár   
Pátzay GabriellaMaya Benedek Rita Vértesboglár   
Kónya JúliaBonni Menyhárt Idikó Frank Lovarda - Ördöglovas SE   
Márkus EszterAmetyst Borna Katalin Tündérkert Lovarda SE   
Kerekes Lilla DiánaCsillag Falusi Eszter Szelesvágta Egyesület   
Harmat Lujza Szöszi (e. Vivien) Benedek Rita Bodmér   
Zahradnyik EmmaBella Korb Zsófia Kaposvár   
Farkas LillaLÜSZI Héder Tünde Sződliget Tündérkert Lovarda   
Cherestes AlexandraNeopolitano XXV-25 ˙(Mese) Menyhárt Ildikó Frank Lovarda - Ördöglovas SE   
Hajdara LucaCoccolino Husz Alexandra Kiskunhalas   
Szeitz NóraSonador Menyhárt Ildikó Érd, Frank lovarda   
Harmat Lujza Luna Benedek Rita Bodmér    
Potornai Anna MíraSzamos Benedek Rita Bodmér, Tücsök Lovasudvar   
Potornai Rebeka HéraBüszke Benedek Rita Bodmér, Tücsök Lovasudvar   
Jaczina BlankaOzora Apacs Benedek Rita Bodmér   
Pércsi AlexaLaguna Bukovics Henrietta Százhalombatta   
Somogyi DóraVagány Bukovics Henrietta Sóskút, Tanyasi Lovasudvar   
Morvai Dorka LillaSonador Bukovics Henrietta Budapest - V. kerület